DLOUHODOBÁ BRIGÁDA – INVENTURY

MY VŠICHNI JSME OKAY
Jsme velká rodina, do které patří nejen OKAY elektro a JENA – nábytek. Dlouhodobě patříme k největším obchodním firmám s odborným sortimentem v České republice a na Slovensku. Našich skoro 170 prodejen lze najít ve všech větších městech. A pokud zákazník náhodou nemá žádnou prodejnu na blízku tak si určitě vybere na našem e-shopu. Stále rosteme a posouváme se dál. Na cestě za úspěchy hledáme šikovné a motivované lidi, kterým rádi dáme příležitost vyrůst spolu s námi. Kdo maká, zaslouží si vavříny pro vítěze. Ale neboj se, není to jen o práci. Na firemních akcích, které máme několikrát v roce, se dokážeme pořádně odvázat. A to je OKAY!

Chcete dlouhodobou brigádu? Napište nám! Hledáme šikovné brigádníky na inventarizaci zboží.

Náplň práce:

  • inventarizace zboží v našich obchodech v rámci celé ČR (výjezd a návrat vždy z a do Brna)

Požadujeme:

  • ochotu spolupracovat dlouhodobě
  • zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme:

  • dlouhodobou brigádu
  • možnost zvolit si z nabízených směn – brigády probíhají nejčastěji ve dnech úterý, středa, čtvrtek – a to vždy po celý den (není možné jít např. jen na část dne)
  • mzda 100 Kč/hod
  • pokud probíhá brigáda mimo Brno, je čas strávený na cestě započítáván do pracovní doby

Kontakt:

Hana Šedajová
hana.sedajova@okayholding.eu