Tomáš Pavlík

Proč ses rozhodl pracovat v Okay?

Končila mi smlouva v předchozím zaměstnání a dostal jsem nabídku od OKAY, kde se zrovna připravoval nový projekt pro centrální sklad. Byla to pro mě velká výzva, tak jsem nabídku přijal.

Můžeš nám popsat svoji pracovní pozici? Na jakých projektech pracuješ?

Pracuji v OKAY jako specialista webových aplikací. Již z názvu pozice je jasné, že mám na starosti vše, co se týká webových aplikací mimo OKAY e-shop. Z větších projektů je to například avizační portál pro dodavatele, kde nám oznamují, kdy a co dovezou do centrálního skladu OKAY. Dále třeba aplikace pro prodejny pro evidenci doplňkových služeb k zákaznickým nákupům, aplikace pro výběr spotřebitelských splátek pro zákazníka, intranet, rezervace zasedacích místností na centrále a jiné.

Jaké technologie používáš?

Používáme klasické webové technologie jako HTML, CSS, JavaScript, PHP, MySQL s využitím nejrůznějších pluginů a frameworků.

Co ses v Okay naučil?

Naučil jsem se používat další nástroje pro vývoj webových aplikací, v podstatě i ovládat SAP, který jsem do té doby neznal.

Jaký je váš tým?

V současné době jsme pouze dvoučlenný tým, ale v brzké době bychom se rádi rozrostli, protože nás čeká spousta zajímavých projektů.

Co se ti na práci v Okay líbí?

Asi to, že je velmi rozmanitá a mám kolem sebe spousty mladých a příjemných lidí.

Co bys vzkázal někomu, kdo by měl o práci na našem IT oddělení zájem?

Rozhodně, ať se nebojí přijít mezi nás. Nikoho neukousneme a rádi se od něj naučíme nové věci, protože také neznáme vše.