Průběh výběrového řízení

zivotopis1

1. Pošlete nám životopis

První krok k zaměstnání ve společnostech Okay holding (Okay, OKAY Market a JENA-nábytek) spočívá v zaslání vašeho strukturovaného životopisu i s motivačním dopisem na vámi vybranou pracovní pozici, kterou můžete najít přímo na našich webových stránkách v sekci kariéra – volná místa. Neotálejte a svůj životopis pošlete přímo přes tlačítko „ODPOVĚDĚT“.

ozvemese2

2. Ozveme se

Všem uchazečům dáváme zpětnou vazbu a to nejpozději do 7 pracovních dnů. Vždy záleží na náročnosti pracovní pozice a tedy i posouzení životopisů. Vybrané uchazeče na základě předvýběru zveme telefonicky do I. kola.

prvnikolo13. První kolo

Záleží na tom, zda se hlásíte na prodejnu, nebo na centrálu společnosti. Jinak probíhá první kolo na pracovní pozici na centrále společnosti a jinak na prodejně.

První kolo na centrále společnosti probíhá formou strukturovaného pohovoru. Potkáte se s personalistou, který vám klade předem připravené otázky. Zaměří se na vaše odborné znalosti a pracovní zkušenosti. Během pohovoru dostanete prostor na vaše dotazy, které budou zodpovězeny.

Každá pracovní pozice má jistou náročnost a proto uchazeče testujeme, zda jeho schopnosti splňují naše požadavky. Testy se vypracovávají přímo na centrále společnosti.

První kolo na prodejně probíhá formou strukturovaného pohovoru přímo na prodejně. Setkáte se s vedoucím dané prodejny, který vám klade předem připravené otázky. Zaměří se na vaše odborné znalosti a pracovní zkušenosti. Během pohovoru dostanete prostor na vaše dotazy, které budou zodpovězeny a můžete si prohlédnou vaše budoucí pracoviště. Výběrové řízení na prodejnách probíhá pouze formou pohovoru, po kterém uchazeči obdrží během několika dnů rovnou výsledek.

druhekolo24. Druhé kolo

Na základě kladného výsledku vypracovaných testů a vyjádření personalisty jste pozván/a do druhého kola výběrového řízení. Pohovor ve druhém kole vede vedoucí příslušného oddělení. Blíže se seznámíte s potenciálním vedoucím, vykonávanou prací, pracovními podmínkami a případně podmínkami nástupu. Buďte sebevědomí a nebojte se! Zdravým sebevědomím nic nezkazíte!

rozhodnuti15. Rozhodnutí

Výsledek výběrového řízení dáváme vědět uchazečům co nejdříve. Termín není přesně daný. Jsme rádi, když se nám podaří co nejrychleji vybrat vhodného kolegu či kolegyni, na které se vždy těšíme.

.

6. Nástupní formality

formality1Poté, co jste úspěšně zvládl/a výběrové řízení, čeká vás několik nástupních formalit, které souvisí se společností Okay:

  • vstupní lékařská prohlídka u firemního (pracovního) lékaře,
  • na oddělení mzdové účtárny podepíšete pracovní smlouvu a vyplníte všechny potřebné dokumenty k nástupu,
  • čeká vás úvodní zaškolení od specialisty z oddělení vzdělávání,
  • některé pracovní pozice vyžadují delší proces zaškolení, který probíhá také na našich prodejnách.

Těšíme se na vás!