Podzimní setkání 2014

 O letošním podzimu proběhlo již tradiční 4. setkání vedoucích prodejen – franchizantů OKAY elektrospotřebiče a JENA nábytek. Setkání se konala ve třech osvědčených lokalitách: v Brně, Trnavě a Říčanech u Prahy. Účastníky setkání byli vedoucí z jednotlivých prodejen a jejich lokální manažeři.

Jako obvykle byly vyhodnoceny prodejní výsledky, pochváleni byli vedoucí z úspěšných prodejen, ti méně úspěšní byli motivováni k lepším výsledkům. Zároveň zde všichni účastníci měli příležitost poznat některé manažery z centrály, které znají více z telefonní komunikace. Svůj prostor tak na setkání měli například zástupci oddělení reklamy, oddělení zákaznického servisu nebo nákupního oddělení. Nechyběla prezentace obchodního oddělení a jejich šéfa – obchodního ředitele.

Zlatým hřebem bylo vystoupení majitele společnosti. Všichni účastníci měli jedinečnou možnost si s majitelem osobně pohovořit na večerním rautu. Cílem setkání je pomáhat vedoucím prodejen v jejich práci. Chceme, aby na setkáních načerpali energii a získali nové poznatky pro svou práci. Zároveň však vítáme všechny podněty, které od jednotlivých účastníků vzejdou. Díky pozitivním ohlasům jsem přesvědčeni, že náš cíl se i letos podařilo naplnit. A na jaře se opět se všemi těšíme na viděnou.