Pavel Němec

První setkání s Okay

Moje první setkání s Okay proběhlo jako zákazník na prodejně v Brně. Shodou okolností jsem v té době byl čerstvě po škole a zaujal mě inzerát na prodavače. Protože mě zaujal zákaznický servis a baví elektro, vyplnil jsem tehdy hned na prodejně dotazník a pak už to šlo velmi rychle…

Moje kariéra v Okay

V září roku 2005 jsem po vyběrovém řízení nastoupil na rok novou prodejnu v Brně NC Královo pole na pozici prodavače. Práce mě velmi bavila a docela rychle jsem si vytvořil klientelu zákazníků, díky tomu mě za půl roku výsledky posunuly na místo zástupce vedoucího. Po několika měsících jsem dostal od mého kolegy nabídku dělat zástupce na jiné brněnské prodejně, kde jsem se zanedlouho vypracoval na vedoucího prodejny, které ho jsem dělal prakticky do roku 2011. Poté jsem firmu na chvíli opustil a v roce 2012 se vrátil opět na pozici vedoucího prodejny. Na začátku roku 2014 jsem dostal nabídku na pozici lokálního manažera pro moravské prodejny. A protože jsem již za tu dobu u firmy nabral dost zkušenosti, rád jsem je chtěl využít a nabídku přijal. Momentálně na této pozici řídím 9 prodejen a k tomu vybírám část sortimentu zboží, které na prodejnách prodáváme.

Co se mi na Okay líbí

Asi nejvíc se mi libí, jak je firma živá, každý den je stále něco nového. Člověka to nutí se učit pořád novým věcem a být flexibilní – to mě baví. Líbí se mi, že je Okay česká firma, která umí rychle reagovat na podněty trhu, udržuje stabilitu a nabízí rychlý kariérní růst. Na pozici lokálního manažera mě baví hlavně práce s lidmi, a to nejen se zaměstnanci, ale i se zákazníky.

Moje koníčky

Mimo největšího koníčka, což je práce, ve svém volnu trávím nejvíc času se svojí ženou a přáteli. A když mi nějaký ten čas přeci jen zbude jen pro sebe, rád se podívám na nějaký dobrý film nebo seriál.