Naše společnost

OKAY Elektrospotřebiče je největší český a slovenský prodejce spotřební elektroniky. Společnost byla založena v roce 1994 a v letošním roce slaví 21 let. Provozujeme více než sto prodejen v České a Slovenské republice a také internetový obchod v obou zemích.

OKAY Česká republika

OKAY Slovenská republika

.

Do rodiny OKAY patří také síť prodejen JENA–nábytek. Právě nábytek vidíme jako ideální doplněk našeho sortimentu. Dále k nám patří také síť menších prodejen s potravinami OKAY Market. Naše společnost je významným zaměstnavatelem, dává práci lidem v regionech od Chebu až po Michalovce na východě Slovenska.

Jsme právem hrdí na to, že naše společnost má stabilní pozici na trhu, je silná, zdravá a stále expanduje.

JENA-nábytek

OKAY Market

.

.

Přestavba brněnské centrály

Společnost OKAY se neustále rozrůstá, a proto v současné době výrazně posilujeme jednotlivá oddělení naší brněnské centrály. V sekci Volná místa najdete řadu pozic, na které se mohou zájemci o práci v OKAY přihlásit. Růst naší společnosti dokládá i fakt, že nám byla naše centrála v Brně již malá. V roce 2015 jsme přistavěli dvě patra, abychom měli pro všechny zaměstnance dostatek pracovních míst. Na průběh přestavby se můžete podívat na videu a fotografiích.

Fotogalerie

Naše úspěchy

Společnost OKAY dokazuje svoji úspěšnost a dynamičnost během dlouholeté existence na českém a slovenském trhu mnohými oceněními.

Podnikatel roku 2014 Jihomoravského kraje

loga-vitez-JMKNa začátku února 2015 byl Jindřich Životský oceněn titulem EY Podnikatel roku Jihomoravského kraje. V krajském kole, které bylo 12. února vyhlášeno již podesáté, se Životský zařadil do dobré společnosti vítězů z minulých let. Těmi byli například Radim Jančura, majitel Student Agency, nebo loňský vítěz Lubor Bittner ze společnosti Bioveta.

jindrich podnikatel roku jmk„Toto ocenění jsem nečekal a jsem velice příjemně překvapen. Na druhou stranu to cítím jako závazek do budoucna vůči našim klientům a především zaměstnancům, díky kterým jsem tohoto docenění dosáhl,“ řekl Jindřich při předávání trofeje.

Vítězství znamená velký závazek také k obchodním partnerům. Jde o potvrzení, že férový přístup k těmto pro byznys klíčovým skupinám se vyplácí a má svou trvalou a nyní i hmatatelnou hodnotu.


Další úspěchy

OKAY slaví 20 let

Naše společnost oslavila v srpnu roku 2014 již 20. výročí od založení. Vše nejlepší!