Lukáš Hradský

V Okay jsi začínal jako brigádník. Na jaké pracovní pozici jsi u nás začal pracovat a co bylo tvojí náplní práce?

Nastoupil jsem jako administrativní podpora nákupního oddělení. Měl jsem na starost správu produktů na e-shopu, vytváření textů k produktům, doplňování fotek a celkovou úpravu vzhledu produktů na webu.

Po jaké době jsi dostal nabídku práce na hlavní pracovní poměr?

Nastupoval jsem jako brigádník v březnu a na hlavní pracovní poměr jsem přestoupil v srpnu. Takže po 5 měsících práce brigádníka.

Jaká pracovní pozice ti byla nabídnuta?  Na kterém oddělení v současné době pracuješ a co je tvojí náplní práce?

Nejprve mi byla nabídnuta pozice produktového specialisty na sortiment pneumatik a nábytku. Tam jsem se naučil základy obchodu a obchodních jednání. Následně jsem zamířil na pozici obchodníka e-shopu s velkou bílou technikou, kam jsem od počátku směřoval.

Co vše ses zde naučil?

No s jistotou mohu říci, že toho za těch pár měsíců bylo několikanásobně víc než za 3 roky na vysoké škole. Nejvíce si cením zkušeností z obchodních jednání, zkušeností s vedením a školením týmu brigádníků a produktových specialistů. Dále např. zkušenosti s vedením sortimentu nábytku.

Co se ti na Okay líbí?

Na Okay se mi líbí to, že je to velká a silná česká společnost, která byla vybudovaná od píky a díky tomu na ni mohu být jako Čech hrdý. Dále je to firma, která dává svým zaměstnancům příležitost něco dokázat a také se nebojí dávat šanci brigádníkům, aby ukázali svůj potenciál.