Luděk Ošmera

Moje první setkání s Okay

Vše šlo velmi na rychlo. Našel jsem na internetu inzerát na vedoucího pobočky – franchizanta OKAY Market, přihlásil jsem se, následoval pracovní pohovor, ruka dala ruku a ani jsem se nenadál a stál jsem za pultem na své prodejně.

Moje kariéra v OKAY

Ta je zatím krátká. Nastoupil jsem letos v červnu a po úvodním zaškolení převzal prodejnu OKAY Market v Brně – Bystrci. Od září jsem dostal šanci vést prodejnu s kavárnou více v centru na Kounicově ulici.

Franchiza

Prakticky od puberty se zabývám potravinami a obchodem. Časem jsem se propracoval do managementu velkých supermarketů a nyní vedu svoji prodejnu. Nerad bych něco zakřiknul, ale myslím, že jsem našel to pravé.

Co se mi na OKAY líbí

Již řadu let se pohybuji v potravinářství a zde v OKAY mohu ovlivnit svůj výdělek. Jsem přesvědčen, že se mi daří dobře, ale stále mám na čem pracovat a co zlepšovat a v tom mi Okay pomáhá a podporuje.

Moje koníčky

Můj největší koníček je syn Tobias. Je můj život a radost. Sám se věnuji amatérské hře na kytaru a domácímu vaření. Sbírám i vyrábím lovecké nože a snažím se kousek času věnovat také fitness. A co bych byl za vedoucího, kdybych neřekl, že mě baví moje práce.