Jiří Vlašic

První setkání s Okay

Poprvé jsem se setkal s firmou OKAY, když jsem si hledal před 11 lety zaměstnání. Zaujal mě inzerát a poté jsem si o firmě zjistil víc. Určitě většina lidí slyšela naše proslulé reklamy v rádiu, které snad znají všechny věkové kategorie, ty zaujaly nejvíce i mě. V té době jsem se zúčastnil výběrového řízení a uspěl jsem na pozici logistik. V roce 2004 měla firma 10 let, takže to byla celkem mladá společnost, o to větší překvapení pro mě bylo, jak všechno už v té době fungovalo a dávalo smysl. Na první setkání s firmou a centrálou nikdy nezapomenu, začala tím pro mě nová kapitola v mém životě.

Moje kariéra v Okay

Do firmy OKAY jsem nastoupil v roce 2004 na pozici logistik. Určitě to nebyla pozice, kde bych chtěl setrvat, ale začal jsem takzvaně od píky, za co jsem i s odstupem času velmi rád. Postupně jsem se vypracoval na pozici vedoucího prodejny, kde jsem pracoval 4 roky. V průběhu práce na prodejně jsem působil také jako člen zalistovací komise a rozhodoval jsem o sortimentu, který bude firma prodávat. Na pozici vedoucího prodejny jsem prošel více pobočkami a získal mnoho cenných zkušeností. Protože jsem sebevědomý a ambiciózní člověk, vždy jsem chtěl postoupit výš a podílet se na chodu společnosti ještě více, tak jsem po pěti letech na pozici vedoucího prodejny přijal pozici lokálního manažera a možnost řídit region jižní Moravy. Tato práce byla trochu jiná, pro mě zajímavější. Protože jsem na této pozici uspěl a dlouhodobě jsem dosahoval velmi dobrých výsledků, byla mi nabídnuta v lednu roku 2014 ta nejvyšší výzva v mé kariéře v OKAY – vedoucí prodeje pro celou Moravu. Nabídku jsem samozřejmě přijal a v současné době mám druhým rokem na starosti tým zkušených lokálních manažerů a 38 moravských prodejen.

Co se mi na Okay líbí

Okay elektrospotřebiče je ryze česká firma. Na naší společnosti se mi nejvíc líbí, že dává šanci všem lidem, kteří mají schopnosti a chtějí něco dokázat. Díky této šanci i já můžu dělat to, co mě baví a plnit si své sny.

Moje koníčky

Můj hlavní koníček je práce, ale mimo ni jsou pro mě nejdůležitější moje dvě děti – kluci, kterým věnuji všechen volný čas. Dále mě baví rekreačně sport a posezení s přáteli u dobrého vína.