Jaroslav Hlaváč

Moje první setkání s OKAY

S kolegy z prodejny v Karlových Varech při předání výhry o putovní pohár Okay Cup

Na úplně první setkání s OKAY si nepamatuji, ale to MOJE první setkání, které mě ovlivnilo na dlouhou dobu, bylo při nákupu pračky na prodejně Okay v Litvínově a setkání s lokálním manažerem Břéťou Fabiánem. 🙂

Moje kariéra v OKAY

Týden na to, co jsem navštívil prodejnu v Litvínově jsem nastoupil do Chomutova, kde jsem se zaučoval na vedoucího prodejny, v září 2008 jsem převzal prodejnu v Mostě a mé vzdělávání pokračovalo dál v praxi. Následně jsem v lednu 2009 přešel zpět do Chomutova a od listopadu 2014 vedu novou prodejnu v Karlových Varech.

Franchiza – pohled zaměstnance i zaměstnavatele

Má zkušenost s franchizou je velmi pozitivní. Prodejnu v Chomutově jsem převzal do franchizy na konci roku 2013 a jsem rád za tuto možnost a šanci. Ve stejném duchu pokračuji i v Karlových Varech. Největší výhoda je, že podnikám bez nutnosti investice do zboží a nemusím řešit pronájem prostor, o to se stará OKAY. Rozdíl je v personální agendě a odpovědnosti za personál, ta je velká, já jsem teď ten, kdo dává svým lidem výplatu.

Co se mi na OKAY líbí

Na Okay se mi líbí systém, jakým funguje. Každý má možnost ovlivnit si svou mzdu od A do Z , každý může kariérně růst, systém motivace zaměstnanců. V málo firmách může zaměstnanec vyhrát Porsche nebo Hummer na měsíc a což teprve Mercedes majitele. 🙂 Pro každého se najde motivace, proč pracovat právě v OKAY.

Moje koníčky

Ve volnu se snažím relaxovat, věnovat se rodině a přátelům. Sem tam podniknu nějaký výlet v autě nebo na motorce.