Firemní kultura

Jsme úspěšná, evropská, dynamicky rostoucí společnost. Na naší dnešní velikosti mají velkou zásluhu lidé, kteří v OKAY pracovali před námi. Svěřili nám společnost v dobré kondici a ziskovou. Je pravda, že se stále měním, ale základní hodnoty, na nichž byla společnost založena, musí zůstat zachovány, aby nebyla ohrožena samotná podstata OKAY.

 

Hodnoty, které sdílíme

Hodnoty1Loajalita a odpovědnost

Od prvního dne nováčkům snižujeme nejistotu zaškolovacím programem. Za loajalitua odpovědnost našich lidí nabízíme dobré pracovní podmínky a zájem o celého člověka ve všech jeho rolích: rodič, partner, pracovník. Záleží nám na tom, aby si naši lidé díky práci splnili svoje sny a aby práce nebyla na úkor rodiny nebo zdraví. Když pracovník práci nezvládá a chce odejít, rádi mu pomůžeme při hledání.

Hodnoty2Profesionalita a systémovost

Sdílíme společné cíle a vizi nejsilnějšího středoevropského prodejce spotřebičů. Na cestě k jejímu dosažení rozlišujeme priority a snažíme se využívat best practices pro zdokonalení pracovních postupů. Záleží nám na každém detailu naší práce. Při rozhodování dokážeme využít jak intuici tak i nekompromisní řeč čísel. Stále se zdokonalujeme a měníme podle potřeb zákazníků a trhu.

Hodnoty3Budoucnost a rozvoj

Už dnes se připravujeme na budoucí expanzi. Denně vytváříme nová pracovní místa.
Zde se podívejte, jak probíhá výběrové řízení v OKAY.
Pro nové pracovní výzvy dlouhodobě připravujeme pracovníky a talenty. Každému pomáháme rozvinout jeho potenciál. Velkou předností naší společnosti je propracovaný systém vzdělávání pro všechny pozice – Okay Akademie a e-learningový vzdělávácí program i-Akademie.

Hodnoty4Nadšení a pozitivní myšlení

Věříme, že náš úspěch se rodí v hlavě. Když uvěříš ve vítězství, zvítězíš. Proto kolem sebe potíráme negativismus. Společně sdílíme a slavíme úspěchy, učíme se z neúspěchů. Pracujeme s nadšením, baví nás to. Svým lidem důvěřujeme a dáváme jim prostor pro seberealizaci a iniciativu. Chyby dělá každý, kdo něco dělá – ale nesmí je zbytečně opakovat.

Hodnoty5Efektivita a přidaná hodnota

To co nás všechny živí, jsou výsledky. Nevymlouváme se, když se něco nepodaří, ale hledáme způsob, jak výsledky zachránit a zlepšit. Jsme na sebe i naše lidi vysoce nároční. Když chceme obstát v tvrdé konkurenci, musíme být nejlepší, nejvýkonnější, nejvynalézavější. Naše odměňování je výkonové a odpovídá dosaženým výsledkům. Opravdu nejsme společností pro každého, ale jen pro ty nejschopnější.