Filip Žváček

Při předání vyhraného automobilu Hummer s majitelem Jindřichem Životským a lokálním manažerem Ondřejem Melicharem v prosinci 2015

Moje kariéra v OKAY

Moje kariéra v Okay začala v roce 2008, kdy jsem nastoupil jako prodavač na prodejnu v Děčíně. Cca po 2-3 měsících se otevírala prodejna v České Lípě, odkud pocházím, a já dostal nabídku pracovat na pozici druhého vedoucího. V letech 2010-2014 jsem pracoval pro internetový obchod s elektronikou. Na začátku ledna 2015 začala moje kariéra v Okay podruhé, kdy jsem nastoupil do zaškolovacího programu na vedoucího. Trénink jsem absolvoval na jedné z nejlepších prodejen v ČR v Mladé Boleslavi. Začínal jsem úplně od začátku a krok po kroku postupoval k vysněnému cíli. Díky vedoucímu prodejny Michalu Vokálkovi jsem se naučil spoustu důležitých věcí, které jsou potřeba při řízení prodejny. V průběhu zaškolovacího programu jsem měl možnost se podílet na revitalizacích prodejen v Táboře, Liberci a České Lípě, kde jsem poznal nové lidi a nabyl další zkušenosti s vystavením zboží na prodejně.

Franchiza – pohled zaměstnance i zaměstnavatele

Franchizu v Jablonci nad Nisou mám od července 2015 a jsem velmi rád, že jsem dostal příležitost vést právě tuto prodejnu. Výhodou franchizy je, že nemusíte investovat žádné prostředky do pronájmu, zboží, marketingových akcí, zaškolení zaměstnanců atd. O to všechno se postará OKAY. Jako zaměstnavatel se snažím pro své zaměstnance vytvořit takové prostředí, aby do práce chodili rádi a s nadšením.

Co se mi na OKAY líbí

Okay je silná, dynamická česká firma, která dává šanci mladým lidem, nabízí skvělé motivační soutěže a každý si vydělá tolik, kolik si zaslouží.

Moje koníčky

Mnoho volného času mi nezbývá a tak všechen věnuji rodině.