Česká republika

Archiv našich aktivit

Soutěž „O zlatou vestu“

Prodavači na našich prodejnách významnou měrou přispívají k celkovým obchodním výsledkům společnosti. Vypracovat se na špičkového prodejce není možné ze dne na den. Umět poradit s výběrem výrobku, který vyhovuje představám a potřebám zákazníků, není úplně jednoduché a vyžaduje mnoho znalostí a dovedností. Krátkodobé i dlouhodobé motivační soutěže jsou proto vítanou součástí práce na našich prodejnách.

V roce 2014 jsme spustili kvartální soutěž „O zlatou vestu“, ve které nejlepší prodavači prodejen Okay a Jena-nábytek obdrží, kromě výher v podobě poukazů, prestižní „zlaté“ vesty, kterými se mohou pyšnit při prodeji zákazníkům. Slavnostní vyhlášení za celé čtvrtletí probíhá na centrále společnosti a výherci přebírají ocenění z rukou majitele Jindřicha Životského.

Vánoční večírek 2017

S blížícím se koncem roku se zaměstnanci české i slovenské centrály, lokální a regionální manažeři a také nejlepší adminky a prodavači sjeli do Brna a společně si užili atmosféru Vánoc.

Víc hlav, víc ví, a tak proběhlo hlasování mezi českými i slovenskými kolegy jaký zvolit dress code. O večírek ve filmovém či retro stylu mělo zájem po 18 % dotazovaných. Téma Black and white získalo 44 % hlasů a bylo rozhodnuto.

Večírek odstartoval Jindra, který jako poděkování za 10 let u firmy předal kolegům luxusní hodinky s logem firmy, následovalo vyhlášení a předání cen nejlepším adminkám a prodavačům z OKAY ČR, OKAY SR a JENA-nábytku.

Následně Jindru na pódiu vystřídal DJ GeGi, který se v kombinaci s pěveckým duem Swing Brothers postaral o zábavu dlouho po půlnoci.

Grilovací párty 2017

Horké letní dny, které nás v posledních týdnech blažily svou přítomností, nabízely ideální příležitost pro i trochu neformální setkání s kolegy, a sice letní grilpárty. Jednalo se už o třetí ročník v řadě, který rozhodně za těmi předcházejícími nijak nekulhal, ba naopak podle ohlasů kolegů si dovoluji směle tvrdit, že má stále vzrůstající tendenci!

Ať už si totiž pod názvem Havajská grilovačka představíte vůni grilovaného masa, míchané drinky, písečnou pláž s lehátky nebo vodní radovánky – všeho bylo dost a každý si mohl vybrat, na co měl chuť a náladu. Skvělou náladu doprovodil výborný dj neotřelými hudebními mixy a byť to po opravdu horkém dopoledni vypadalo, že zmokneme, i počasí se na nás nakonec usmálo a vydrželo až do večera.

Naše rodiny mohly i trochu poodhalit, kde pracujeme a dozvědět se o OKAY více díky prohlídkám centrály a prezentacím, které připravili kolegové z HR.

Doufáme, že alespoň prostřednictvím fotek můžeme vnést trochu havaje i k vám!

Aloha všem!

Grilpárty 2017

Vánoční večírek 2016

Tradiční vánoční večírek naší společnosti OKAY jsme letos pojali v trochu jiném stylu než v předchozích letech. Netradičně jsme zvolili téma večírku ve stylu 30. let, k vidění tedy byly dámy v krásných šatech s boa a čelenkami
ve vlasech a pánové v kloboucích a „mafiánských“ oblecích. Co se samozřejmě nezměnilo, bylo úvodní ocenění nejlepších pracovníků prodejen za rok 2016 a také našich dlouholetých zaměstnanců, kteří dosáhli jubilea 10 let v OKAY. Letos jsme ocenili celkem 13 jubilantů, kteří obdrželi ocenění z rukou majitele společnosti.

Kromě toho nás celým večírkem provázelo skvělé občerstvení a báječná kapela, která nejednoho z nás vytáhla na taneční parket.

Přejeme nejen všem zaměstnancům, ale také zákazníkům a obchodním partnerům mnoho štěstí v novém roce.

Fotogalerie vánoční večírek 2016

Grilovací párty 2016

Ve čtvrtek 23. června 2016 jsme po loňském úspěchu uspořádali 2. ročník grilovací párty na brněnské centrále. Opět jsme zde přivítali i kolegy z bratislavské centrály. Všichni navíc měli možnost přivést si jako doprovod své rodinné příslušníky.

V každou celou hodinu byly připraveny prohlídky centrály, aby si zájemci mohli prohlédnout pracoviště, podívat se pod pokličku společnosti a poslechnout si atraktivní výklad našich kolegyň a kolegů z personálního oddělení a vzdělávání. Venku byly připraveny naše soutěžní vozy Porsche, Hummer a Audi, které si všichni mohli prohlédnout a zkusit si na vlastní kůži, jak se v nich sedí. O zábavu se staral zkušený moderátor a DJ. I letos nám přálo přímo tropické počasí, ale naštěstí nechyběly osvěžující nápoje, grilované maso, selátko a další výborné jídlo.

Fotogalerie

Vánoční večírek 2015

V Okay dodržujeme skvělou tradici – každý rok se v polovině prosince setkáváme na vánočním večírku. Také v roce 2015 jsme se sešli v prostorách Restaurace Bohéma, kde nás nejprve čekal program a potom už výborné jídlo na rautu, pití u baru a hlavně zábava s kolegy. Přestrojili jsme se do masek a konečně měli čas se pobavit s kolegy známými i méně známými v neformálním duchu. K tanci nám zahrál náš oblíbený DJ a věřte, že na parketu bylo pořád plno.

V rámci úvodního programu jsme opět ocenili naše pracovníky, kteří jsou Okay věrni 10 let. V roce 2015 své desetileté výročí dovršila velmi početná skupina. Celkem 13 kolegů a kolegyň z České republiky a 3 kolegové ze Slovenska, kterým poděkoval a předal ocenění majitel společnosti Jindřich Životský.

Přivítali jsme také naše úspěšné kolegy z prodejní sítě. Ocenění za nejlepší administrativní pracovnici roku 2015 převzala Zdeňka Hrabánková z prodejny v Třebíči a Miriam Grígelová z prodejny v Hlohovci. Nejlepším prodavačem roku 2015 se stal David Krajčír z Brna, ze slovenské prodejny 1134 Púchov Jozef Vnuk a Petr Stohl z prodejny JENA-nábytek 1408 Brno Futurum. Gratulujeme!

Večírek se vydařil a těšíme se zase za rok!

Fotogalerie vánoční večírek 2015