Archiv našich aktivit

Grilovací párty 2015

V areálu brněnské centrály se 16. července 2015 uskutečnila grilovací párty, které se zúčastnili jak zaměstnanci brněnské a bratislavské centrály, tak i někteří zaměstnanci z prodejen. Všichni navíc měli možnost si přivést svoje rodinné příslušníky. Nechybělo výborné pití, jídlo z grilu ani hudba od zkušeného moderátora z rádia. Zájemci se mohli zúčasnit prohlídky nově zrekonstruované budovy centrály a poslechnout si atraktivní výklad našich kolegů, které doprovázel Profesor Okay. Venku si všichni také mohli důkladně prohlédnout naše soutěžní vozy Porsche, Hummer a Audi a vyzkoušet si, jak se v takových luxusních autech sedí.

Fotogalerie

Profesia days 2015

Ve dnech 25. a 26. února 2015 se naše společnost zúčastnila největšího veletrhu práce na Slovensku Profesia days, který se konal na výstavišti INCHEBA Expo v Bratislavě. Na našem stánku jsme prezentovali aktuálně volné pracovní pozice nejen na našich prodejnách po celé Slovenské republice, ale také na centrále společnosti v Bratislavě i v Brně, kde nabízíme celou řadu zajímavých pracovních příležitostí. Měli jsme možnost se potkat s uchazeči o zaměstnání a získat díky tomu řadu cenných kontaktů a přímo i životopisů. Náš stánek navštívily stovky uchazečů, kterým byly po oba dva dny k dispozici tři personalistky, jež návštěvníkům podávaly potřebné informace, odpovídaly na dotazy a rozdávaly letáky s informacemi o firmě. Společnost Okay elektrospotřebiče se také stala partnerem Profesia days a přispěla cenami do soutěže pro návštěvníky veletrhu.

Děkujeme všem účastníkům za návštěvu našeho stánku a pořadateli veletrhu za možnost se tímto způsobem prezentovat.

Fotogalerie

Vánoční večírek 2014

Jako tradičně i na sklonku roku 2014 pořádala společnost Okay slavnostní setkání zaměstnanců na vánočním večírku. Stejně jako v uplynulých letech jsme se sešli v Restauraci Bohéma v budově Janáčkova divadla v Brně. Nechyběl vynikající raut, skvělé pití a diskotékový tanec.

Vánoční večírek je nejen místem setkávání zaměstnanců v uvolněné atmosféře, každý rok zde také vyhlašujeme nejlepší pracovníky prodejen – prodejce a administrativní pracovnice. Poděkování a ocenění z rukou majitele společnosti převzali také dlouholetí zaměstnanci, kteří v tomto roce dosáhli jubilea 10 let v Okay. V letošním roce se jednalo hned o 14 pracovníků jak z centrály společnosti, tak z prodejní sítě.

Fotogalerie vánoční večírek 2014

Společné natáčení televizního spotu

V listopadu 2013 proběhlo natáčení naší televizní reklamy přímo na naší prodejně Okay v Praze Štěrboholy. Kolegové z reklamy připravili autentický televizní spot nejen z našeho prostředí, ale i s tvářemi našich lidí. Do Prahy přijelo téměř 80 kolegů a kolegyň ze Slovenska i z celé České republiky a vytvořili perfektní komparz. Hlavní protagonisté byli dva kolegové z Čech a dva ze Slovenska, kteří výborně sehráli scénku s profesionálními herci. Televizní spot se podařil a naši zákazníci se s ním setkávali na svých obrazovkách.

Fotogalerie

Vánoční večírek 2013

vecirek5

Společnost Okay pořádá každoročně slavnostní setkání zaměstnanců na vánočním večírku. I v roce 2013 se konal v Restauraci Bohéma v budově Janáčkova divadla v Brně. Zaměstnanci si zde v kruhu svých kolegů a přátel pochutnali na výborném jídle a pití. Neodmyslitelnou součástí byla zábava, a to diskotéka a každoroční karaoke.

V rámci vánočního večírku se konalo ocenění nejlepších pracovníků prodejen za výborné výsledky v hodnocení ze strany zákazníků a také ocenění dlouholetých zaměstnanců, kteří dosáhli jubilea 10 let v Okay.

Fotogalerie

Vánoční večírek 2012

Jak je už tradicí naší společnosti Okay, i rok 2012 jsme ukončili slavnostním setkáním zaměstnanců na vánočním večírku. Konal se v Restauraci Bohéma v budově Janáčkova divadla v Brně. Restaurace má krásné moderní prostory a příjemný personál, kde si zaměstnanci v kruhu svých kolegů a přátel pochutnali na výborném jídle a pití. Neodmyslitelnou součástí byla zábava, a to diskotéka, každoroční karaoke a nově taneční vystoupení jednoho našeho zaměstnance z oddělení marketingu Petra Nečase.

V rámci vánočního večírku se konalo ocenění nejlepších pracovníků prodejen za výborné výsledky a také ocenění dlouholetých zaměstnanců, kteří dosáhli jubilea 10 let v Okay. Ocenění za nejlepší administrativní pracovnici roku 2012 převzala Lucka Honzátková z prodejny Česká Lípa. Ocenění za nejlepšího prodavače roku 2012 převzal Pavel Nikrmajer z prodejny Opava. Ocenění za dlouholetou spolupráci převzali jak zaměstnanci centrály, tak i prodejen.

Fotogalerie

Vánoční večírek 2011

Také závěr roku 2011 se v Okay nesl ve slavnostním duchu a naši zaměstnanci si vedle běžných pracovních povinností našli čas na bilancování uplynulého roku a zábavu v kruhu svých přátel a známých z „práce“.Kromě neodmyslitelného jídla, pití a diskotékového tance došlo také na ocenění našich dlouholetých zaměstnanců, kteří dosáhli jubilea 10 let v Okay a nejlepších pracovníků prodejen za rok 2011.

Fotogalerie

OKAY ve Videostopu

Firma OKAY elektrospotřebiče se zúčastnila natáčení soutěže Videostop, v prvním kole soutěžili 3 zaměstnanci mezi sebou. Ten nejlepší Honza Hrabal (IT specialista) se dostal do semifinále, kde se utkal s dalšími dvěma soupeři z jiných firem. Ani zde nás Honza nezklamal a byl nejlepší, proto ho čeká ještě velké finále, kde už se bude soutěžit o zájezd do Řecka. Ukázali jsme, že naši zaměstnanci jsou opravdu OKAY.

Videostop s našimi zaměstnanci můžete vidět na obrazovkách TV Barrandov 15.10. ve 21.15 hod (repríza 16.10. v 10.10 hod), semifinále je možné shlédnout o týden později 22.10. ve 21.15 hod (repríza 23.10. v 10.10 hod). Finále se pak bude v televizi vysílat 24.12. či některý vánoční svátek a bude již ve sváteční atmosféře.

Fotogalerie

OKAY CUP 2011

V sobotu 17. září 2011 se uskutečnil šestý ročník tradičního fotbalového turnaje pro naše zaměstnance – OKAY CUP. Za slunečného počasí jsme se sešli k velkému sportovnímu klání. Kromě týmů z centrály se zúčastnil i tým lokálních manažerů. Zpestřením turnaje byla také velmi napínavá soutěž o královnu střelkyň. Na turnaji vládla přátelská atmosféra, ale během zápasu se žádné mužstvo nenechalo zahanbit. Nebyla tak nouze o spoustu napínavých momentů. V průběhu celého odpoledne jsme si užili spoustu legrace a zábavy a tak se už můžeme těšit, co nám přinese další ročník Okay CUPu. Na fotografiích si můžete prohlédnout některé zajímavé momenty z našeho sportovního odpoledne.

Fotogalerie

Prodavač roku 2010

V loňském roce jsme poprvé vyhlásili nejlepší prodavače za rok 2010 v celé naší prodejní síti. V Čechách se nejlepším prodavačem stal náš dlouholetý a výborný prodavač z Prahy Tomáš Křepelka. Na Moravě tento titul získal neméně zdatný Pavel Nikrmajer, který pracuje na prodejně v Jihlavě. Zasloužené ocenění a odměnu převzali 10. prosince 2010 přímo z rukou pana majitele na vánočním večírku centrály v Brně, kterého se jako nejlepší prodavači měli možnost zúčastnit.

Vánoční večírek 2010

Tak jako v jiných společnostech bývá zvykem, že ke konci roku se zaměstnanci sejdou na firemním vánočním večírku a společně oslaví uplynulý rok, tak stejně je tomu už léta v naší společnosti. Večírku se účastní pracovníci brněnské centrály a lokální manažeři celé prodejní sítě. Letošní večírek se určitě vydařil – k tanci i poslechu hrál šikovný DJ, kdo si chtěl zazpívat, mohl vyzkoušet karaoke a dobrého jídla a pití bylo víc než dost. V rámci večera byli také předány odměny zaměstnancům, kteří dosáhli významného pracovního výročí – 10 let ve firmě a proběhlo vyhlášení nejlepšího prodavače roku.

Zkrátka nepřijdou ani zaměstnanci prodejen po celé republice, kteří však musí počkat, až na prodejnách utichne vánoční nákupní horečka. Potom jako odměnu za náročnou práci si každá prodejna uspořádá na začátku nového roku svůj vlastní večírek ve svém městě.

Úsměv nad zlato

V průběhu jara 2010 jsme vyhlásili soutěž o nejhezčí úsměv našich administrativních pracovnic na našich prodejnách v ČR, SR a Rakousku. Soutěž vzbudila obrovský ohlas – fotografie poslalo 106 adminek ze všech zemí a hlasovalo celkem 733 účastníků. Vítězkou v ČR se stala Jana Konupčíková z Prostějova, druhé místo získala Veronika Mašková z Plzně a třetí Jana Šťastná z Karlových Varů.

V květnu proběhlo na brněnské centrále slavnostní vyhlášení soutěže o nejkrásnější úsměv adminky Okay.