Aktivity

Motivační soutěže

Naši zaměstnanci jsou základem úspěchu celé společnosti, proto se zaměstnance snažíme neustále motivovat k lepším pracovním výsledkům. Žádané jsou nejrůznější motivační soutěže, které dokážou zpestřit odpovědnou a náročnou práci. Soutěže probíhají buď na lokální úrovni zvlášť pro ČR a SR, nebo jsou společné pro obě země.

okay

.

Aktivity v České republice

Aktivity na Slovensku

Soutěž pro lokální manažery

Naši lokální manažeři se významnou měrou podílejí na výsledcích celé prodejní sítě a jejich úloha je velmi zodpovědná a náročná. Abychom do jejich práce vnesli také trochu zábavy a zápolení, vyhlásili jsme v červenci 2017 pro celý tým lokálních manažerů v České i Slovenské republice novou soutěž o zapůjčení vozu AUDI A4. Soutěž probíhá kvartálně a výherce vždy vymění na 3 měsíce svůj standardní služební vůz za nádherné a komfortní AUDI A4.

Obrovská radost z výhry!

Fotogalerie

Oceňujeme manažerské schopnosti

Majitel společnosti Jindřich Životský vyhlásil soutěž s cílem ocenit manažerské schopnosti nejlepších vedoucích prodejen skupiny OKAY ČR a SR. Soutěž jsme spustili od srpna roku 2012 s názvem „Porsche pro nejlepší“. Výhra spočívá v zapůjčení automobilu – v zimním období Hummer H3 a v letním období Porsche Cayman s plnou nádrží paliva pro osobní potřebu. Vítěz je vyhlášen každý měsíc podle jiných kriterií tak, aby své schopnosti mohli prokázat vedoucí prodejen s různými výchozími podmínkami. Automobil je zapůjčen vedoucímu prodejny a na krátkou dobu i jeho nadřízenému lokálnímu manažerovi.

           

           Předání klíčů z rukou majitele společnosti.

 

Fotogalerie vítězů