Proč u nás pracovat

Vážení budoucí kolegové a kolegyně,

velice mě těší Váš zájem o práci pro společnost OKAY. Nová práce je vždy velkou šancí a výzvou a v naší společnosti to platí dvojnásob. Péče, kterou poskytujeme deseti milionům zákazníků ročně, musí být vždy precizní a velice osobní. Stejně jako naši lidé.

Ať už se ucházíte o práci na centrále nebo v jedné z prodejen v České či Slovenské republice, setkáte se zde s talentovanými lidmi, kteří tvoří základ úspěchu naší společnosti. Každý ze zaměstnanců u nás nachází dostatek příležitostí k osobnímu rozvoji a profesnímu růstu. Léty prověřená hodnota značky OKAY přináší jak velkou odpovědnost, tak motivaci k těm nejlepším výkonům.

Mnoho Vašich kolegů, se kterými se setkáte, nastartovali svou úspěšnou kariéru podobně jako Vy. Udělali významný krok a našli svou budoucnost ve společnosti, která si váží schopných, nadšených a odvážných lidí.

Přeji Vám, abyste při čtení kariérních stránek OKAY našli dostatek inspirace a motivace k té důležité změně, kterou nová kariéra může být.

Jindřich Životský
Majitel společnosti


Okay nabízí mnoho zajímavých pracovních příležitostí. Dáváme práci lidem ve všech regionech České a Slovenské republiky. Díky neustálému růstu vznikají denně nová pracovní místa. Práce v Okay vám nabídne možnost se rozvíjet a získávat nové zkušenosti a znalosti.

Okay nabízí možnost profesního růstu. Talentovaní a šikovní postupují u nás velmi rychle. Všichni zaměstnanci mají příležitost k profesnímu růstu a záleží na vás, čeho chcete dosáhnout. Každému pomáháme rozvinout jeho potenciál, podporujeme iniciativu.

Okay dává šanci mladým absolventům. Mladí lidé u nás nacházejí příležitosti již během svých studií v rámci různých brigád. Po skončení svých studií řada z nich našla v Okay další pracovní uplatnění. Některé pracovní pozice jsou přímo určeny pro absolventy.

Okay záleží na dalším rozvoji zaměstnanců. Svých zaměstnanců si vážíme a staráme se o jejich profesionální růst od důkladného vstupního zaškolení až k pravidelným rozšiřujícím školením. Vzdělávání našich zaměstnanců bereme velmi vážně, o tom svědčí mimo jiné také úsilí, které jsme věnovali vybudování a stálému vylepšování e-learningového vzdělávacího programu i-Akademie.

Okay nabízí stabilitu. Jsme úspěšná, dynamicky rostoucí společnost. Od svého založení vykazujeme ve tvrdém konkurenčním prostředí každoročně zisky v České i Slovenské republice. Naše společnost má na trhu své pevné místo.

OKAY očima zaměstnanců

Naši lidé stojí za našimi úspěchy. Poskytujeme možnost seberealizace a pomáháme dosáhnout zvolených cílů. Děláme všechno pro to, abychom vytvořili atmosféru dynamické firemní kultury, která posiluje motivaci a oceňuje osobní iniciativu každého jednotlivce. Seznamte se s příběhy našich lidí, kteří se rozhodli spojit svoji kariéru právě se společností Okay.

Naši zaměstnanci v České republice

Naši zamestnanci na Slovensku

Příležitost podnikání formou franchizingu

Naše společnost nabízí zájemcům nejen možnost klasického pracovního poměru, ale také možnost podnikání formou franchizingu. Prodejny v síti Okay jsou provozovány touto formou. Pokud máte chuť začít vlastní podnikání, ale nemáte k tomu prostředky, je naše franchiza pro vás to pravé. Franchiza vám umožňuje vstoupit na maloobchodní trh s minimálním vlastním kapitálem. Pro zájemce máme několik možností. OKAY Market nabízí vedení menší prodejny potravin v Brně. V rámci Okay můžete vést pobočku s elektrospotřebiči v celé České nebo Slovenské republice. Pod značkou Jena-nábytek nabízíme vedení velké prodejny s nábytkem v několika městech v ČR.

Podnikání s franchizingem