Podnikání s franchizingem

  • Chcete podnikat a vést svoji prodejnu ?
  • Máte řadu zkušeností a chcete je nadále rozvíjet a budovat kariéru v maloobchodě?
  • Chcete se více realizovat než dosud a ukázat, že jste dobrý obchodník?
  • Nebaví vás být stále zaměstnancem?
  • Máte chuť zahájit vlastní podnikání a nemáte k tomu prostředky?
  • Staňte se naším partnerem!

Co získáte jako partner/franchizant prodejny Okay?

  • úvodní zaškolení a následná školení
  • kompletně vybavenou zařízenou prodejnu
  • kompletní podporu společnosti Okay v oblasti marketingu, nákupu, vzdělávání, IT
  • ze svého zisku neplatíte náklady jako je nájem a spotřeba energií

Co bude vaším úkolem v roli partnera/franchizanta?

  • zajistit si a budovat svůj tým zaměstnanců
  • zajistit řádné fungování prodejny v souladu se standardy společnosti Okay
  • aktivně rozvíjet svoji prodejnu a dosahovat co nejlepší výsledky

Co musíte splňovat jako partner/franchizant sítě Okay?

  • SŠ a zkušenosti z obchodu či služeb (ideálně z maloobchodu)
  • zkušenosti s vedením týmu a vůdčí schopnosti
  • výborné organizační schopnosti, obchodního ducha
  • flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
  • trestní bezúhonnost

Jak vypadá náš zaškolovací program a první den zaškolení?

Úvodní systém zaškolení a podpory připraví nové vedoucí prodejen – franchizanty na obchodní a manažerskou práci. Získají potřebné know-how, odborné znalosti a profesní dovednosti. Program slouží ke zvládnutí všech klíčových kompetencí pomocí školení, e-learningu, ale převážně nácvikem praktických dovedností přímo v praxi.

První den zaškolení

Zaškolovací program

Zaujala vás naše nabídka?

Nabízíme podnikání formou franchizy pro prodejny OKAY s.r.o., JENA-nábytek s.r.o. i OKAY Market s.r.o. V případě zájmu nám pošlete životopis nebo pro získání bližších informací nás kontaktujte na email: job@okaycz.eu